Michigan'da su parkında çocukların da bulunduğu on kişi silahla vuruldu

Stockholm, 16 Haziran (Hibya) – ABD'nin Michigan Eyaleti'nde, halka açık su parkında aralarında çocukların da bulunduğu dokuz kadar kişi vuruldu.

Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde, SUV’un yeni standartlarını belirliyor

Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde modeli ile Türkiye SUV pazarında, lüks ve yenilikçi kavramlarının standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Kristersson: Floderus ve Azizi, İsveç topraklarına indi

Stokholm, 16 Haziran (Hibya) - İsveç Başbakanı Ulf Kristersson, İran ile yapılan tutuklu takası kapsamında serbest bırakılan Johan Floderus ve Saeed Azizi’nin İsveç’e ulaştığını açıkladı.

Sudan’a yardım taşıyan Katar uçağı ülkeye ulaştı

Doha, 16 Haziran (Hibya) - Katar Silahlı Kuvvetleri’ne ait bir uçak, ilaçlarla birlikte Sudan Cumhuriyeti'ne ulaştı.

Katar Dışişleri Bakanı Al Sani, Ukrayna Barış Zirvesi’ne katıldı

Bern, 16 Haziran (Hibya) - Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani, İsviçre'nin ev sahipliğinde düzenlenen Ukrayna Barış Zirvesi’ne katıldı.

CHP Genel Başkanı Özel, eski genel başkanlarla bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, önceki genel başkanlar Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile görüştü.

İsrail’e ait savaş uçakları, Hizbullah’ın hedeflerine saldırı düzenledi

Jerusalem 15 Haziran (Hibya) - İsrail Savunma Kuvvetleri (IDF), savaş uçaklarının Aytarun bölgesindeki Hizbullah hedeflerine saldırı düzenlediğini açıkladı.

Macron: Ukrayna'nın direnmesine yardımcı olmak için çalışmaya devam edeceğiz

Bern, 15 Haziran (Hibya) - Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Avrupa ve dünya için çok ihtiyaç duyulan barışı sağlayana kadar Ukrayna’nın direnmesine yardımcı olmaya devam edeceklerini dile getirdi.

BM: İnsanlar kendi seçimleriyle değil, koşullar gereği mülteci olur

New York, 15 Haziran (Hibya) – Birleşmiş Milletler (BM), insanların kendi seçimleriyle değil, koşullar gereğince mülteci olduğunu bildirdi.

Bakan Fidan, Irak Dışişleri Bakanı Hüseyin ile bir araya geldi

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Irak Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Fuad Hüseyin ile görüşme gerçekleştirdi.