Scholz: Joe Biden, ülkesine, Avrupa'ya ve dünyaya çok şey kazandırdı

Berlin, 22 Temmuz (Hibya) - Almanya Başbakanı Olaf Scholz, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden'ın ülkesine, Avrupa'ya ve dünyaya çok şey kazandırdığını ifade etti.

Starmer: ABD Başkan Biden'ın kararına saygı duyuyorum

Londra, 22 Temmuz (Hibya) - İngiltere Başbakanı Keir Starmer, ABD Başkan Joe Biden'ın kararına saygı duyduğunu ve başkanlığının geri kalanında birlikte çalışmayı dört gözle beklediğini belirtti.

Sanchez: ABD Başkanı Biden'ın onurlu kararına tüm hayranlığımı ve takdirimi sunuyorum

Madrid, 22 Temmuz (Hibya) - İspanya Başbakanı Pedro Sanchez, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden'ın cesur ve onurlu kararına hayranlığını ve takdirini sundu.

ABD Başkan Yardımcısı Harris: Niyetim bu adaylığı hak edip kazanmaktır

Washington, 22 Temmuz (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkan Yardımcısı Kamala Harris, ABD Başkanı Joe Biden'ın desteğini almanın kendisi için bir onur olduğunu, niyetinin bu adaylığı hak edip kazanmak olduğunu vurguladı.

Eski İngiltere Başbakanı Sunak, ABD Başkanı Biden'a iyi dileklerini sundu

Londra, 22 Temmuz (Hibya) - Eski İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden ile çalışırken, Amerika'ya olan sevgisi ve hizmete olan bağlılığını yakından gördüğünü belirterek iyi dileklerde bulundu.

Filistin Dışişleri Bakanlığı'ndan Bangladeş'te okuyan öğrenciler hakkında açıklama

Ramallah, 22 Temmuz (Hibya) - Filistin Dışişleri Bakanlığı, Bangladeş'te okuyan Filistinli öğrencilerin iyi ve olaylar uzakta güvenli bir yerde olduklarını açıkladı.

İsrail Cumhurbaşkanı Herzog, ABD Başkanı Biden'a desteği için teşekkür etti

Kudüs, 22 Temmuz (Hibya) - İsrail Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, adaylıktan çekildiğini açıklayan Amerik Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden'a kariyeri boyunca İsrail halkına olan dostluğu ve desteği için teşekkür etti.

Resmi Gazete başlıkları

İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği

Albanese, ABD Başkanı Biden'a liderliği için teşekkür etti

Canberra, 19 Temmuz (Hibya) - Avustralya Başbakanı Anthony Albanese, adaylıktan çekilen Amerika Birleşik Devletleri Başkanı (ABD) Başkanı Joe Biden'a liderliği ve devam eden hizmetleri için teşekkür etti.

Şanlıurfa Valisi Şıldak biber hasadına katıldı

Şanlıurfa, 21 Temmuz (Hibya) - Şanlıurfa’nın simgelerinden ve coğrafi işaretli lezzetlerinden biber hasadına katılan Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, üreticilere bereketli sezon dileklerinde bulundu.