Rasmussen: Danimarka ve Birleşik Krallık, birçok alanda güçlü bir iş birliğine sahiptir

Kopenhag, 24 Nisan (Hibya) - Danimarka Dışişleri Bakanı Lars Lökke Rasmussen, Danimarka ve Birleşik Krallık'ın birçok alanda güçlü bir iş birliğine sahip olduğunu ve kuantum teknolojisine yeni ortaklıklar eklediklerini açıkladı.

Özel, TBMM’de düzenlenen resepsiyona katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenlenen resepsiyona katıldı.

Bakan Bak, altın madalya kazanan milli sporcu Sevilay Öztürk’ü tebrik etti

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Avrupa Para Yüzme Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Sevilay Öztürk’ü tebrik etti.

Bakan Tunç, TBMM'de düzenlenen resepsiyonuna katıldı

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı resepsiyonuna katıldı.

Zelenski: Dünyadaki hepimiz birlikte Rusya'yı barış yapmaya zorlamalıyız

Kiev, 24 Nisan (Hibya) - Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, İsviçre Barış Zirvesi'nin düzenlenmesinde yardımcı olan tüm devlet liderlerine, siyasi ve sivil toplum liderlerine minnettar olduğunu belirtti.

ABD Başkanı Biden: Temsilciler Meclisi ulusal güvenlik paketimizi kabul etti

Washington, 24 Nisan (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Başkanı Joe Biden, Temsilciler Meclisi'nin ulusal güvenlik paketini kabul ettiğini açıkladı.

İmamoğlu: Yurtta barış, dünyada barış için hep birlikte, çok çalışacağız

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kentin farklı noktalarında gün boyu süren organizasyonlarla kutladı.

Resmi Gazete başlıkları

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu’nun Çalışma Tarz ve Esasları Hakkında Yönetmeliğin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik

Bakan Özhaseki: Sıfır Atık Hareketi temasıyla atölye çalışmaları yaptık

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Başkent Millet Bahçesi'nde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çocuklarla atölye çalışmaları yaptı.

Spajic: Hedefimiz, Batı Balkan ülkelerinin AB'ye doğru yolculuğunda lokomotif olmaktır

Podgoritsa, 23 Nisan (Hibya) - Karadağ Başbakanı Milojko Spajic, Slovenya Cumhurbaşkanı Natasa Pirc Musar ile bir araya geldi.