En uygun teklifi Fonet verdi

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş, Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan ihalede en iyi teklifi sundu.

Finkelman: “Saldırmaya devam etmeyi ve başarıyı derinleştirmeyi amaçlıyoruz”

DEREN KOCAMANOĞLU-05.12.2023-HİBYA- İsrail Güney Bölgesi Komutanı Tümgeneral Yaron Finkelman, saldırıya devam etmeyi ve başarıyı derinleştirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

Kayseri Özvatan’da ilk doğal gaz meşalesi yandı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Felahiye ilçesinin ardından Özvatan’da da doğal gazın simgesi olan meşaleyi yaktı. Başkan Büyükkılıç, doğal gazın Özvatan ilçe sakinlerine hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

UNRWA, Gazze’de 300 çadır dağıttı

DEREN KOCAMANOĞLU-05.12.2023-HİBYA- Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) İşleri Direktörü Thomas White, Gazze’deki sivillere 300 çadır dağıttıklarını bildirdi.

Irak’ın kuzeyinde 2 terörist SİHA ile etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı teröristin, SİHA ile etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Karatutlu: "Elbistan‘ın deprem sonrası hayatta kalabilmesi için il yapılması gerek"

DEVA Partisi Kahramanmaraş Milletvekili İrfan Karatutlu, TBMM’de yaptığı basın toplantısında, Elbistan’ın yeniden kalkınabilmesi için acilen il yapılması gerektiğini ve bölgenin durumunun buna müsait olduğunu söyledi.

Jandarma ekipleri, Güvenlik Birimleri Öğrenci Buluşması'nda gençlerle bir araya geldi

İzmir ve Van'da Jandarma ekipleri, Cumhuriyetin 100. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Güvenlik Birimleri Öğrenci Buluşması'nda çocuklar ve gençlerle bir araya geldi.

Miller: “ABD, Kuzey Makedonya'daki ortaklarımızın yanında yer alıyor”

DEREN KOCAMANOĞLU-05.12.2023-HİBYA- Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, ABD’nin yolsuzluk yapan kamu görevlilerinin hesap verilebilirliğini teşvik etmek için Kuzey Makedonya’daki ortakların yanında yer aldığını bildirdi.

Bakan Mzhaseki’den Başkan Gürkan’a ziyaret

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya giden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, beraberindeki heyetle birlikte Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, deprem sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

İnce, Dünya Toprak Günü’nü kutladı

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Dünya Toprak Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.